FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

LUXUSNÍ BYTY 2+kk JIŽ OD 1.690 tis Kč BYTY 3+kk JIŽ OD 2.590 tis Kč

Proč se projekt nazývá Rezidence Radniční?

Název Rezidence Radniční  vychází z umístění projektu mezi ulicí Radniční a Komenského. Jedná se o poklidnou ulici, která je napojena na dvě důležité tepny Vamberku Tyršova třída a Husovo náměstí.

Kolik bytů je součástí projektu?

V první etapě bude postaven bytový dům A -  dvoupatrový vila dům, kde bude umístěno  16 bytových jednotek. Dále bude postaven bytový dům B - třípatrový bytový dům s výtahem, kde bude umístěno 16 bytových jednotek.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete všechny typy bytových jednotek, od 1+kk, přes 2+kk a 3+kk až po dva velké nadstandardní byty 4+kk a 5+kk.

Jaká je cena bytových jednotek?

Ceny nejmenších bytů 2+kk se pohybují od 1.490 tis Kč. Součástí většiny bytů je také sklep, jehož cena je již zahrnuta v celkové ceně bytu. Kompletní ceník naleznete v sekci výběr bytu a ceny.

Jaký je PENB projektu?

PENB je zkratka pro Průkaz energetické náročnosti budov. Projekt je zařazen v energetické třídě B. Průkaz naleznete v sekci standart bytového domu.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Bytový dům A již byl v únoru 2019 dokončen a zkolaudován. Dokončení druhého bytového domu B je plánováno - konec roku 2020.  


Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

Ne, v projektu se s komerčními prostory nepočítá, nicméně je potřeba upozornit, že v docházkové vzdálenosti 2 minut  je vysoká hustota zařízení občanské vybavenosti a hned vedle rezidenčního projektu v příštím roce vyroste nové moderní obchodní středisko společnosti PENNY MARKET. Obchodní středisko bude odděleno od bytových domů menším parkem.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt je umístěn ve velmi klidné ulici, která je díky okolní zástavbě hlukově odstíněna od dopravních tepen v okolí centra Vamberku.  Umístění projektu naleznete v sekci lokalita. Upozorňujeme, že však do konce r.2020 budou v blízkosti bytového domu A probíhat stavební práce v souvislosti s bytovým domem B. 

Jaké jsou možnosti financování koupě bytu v projektu Rezidence Radniční? 

Koupi bytu v projektu Rezidence Radniční  je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Základním hypotéčním partnerem projektu je Moneta Money Bank a.s.

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem, který naleznete v sekci standardy bytu.

Je součástí bytové jednotky kuchyňská linka?

Kuchyňská linka, není součástí bytové jednotky, pouze u nadstandardní bytové jednotky č.111/10 v bytovém domě A bylo možno za příplatek 120 tis Kč odkoupit vzorovou luxusní kuchyňskou linku (vysoký lesk-černá) včetně vestavných spotřebičů.

Je součástí bytové jednotky krbová vložka s  teplovodním výměníkem? 

Ano u předváděcích bytů č.111/09, č.111/10 a č.111/12 v bytovém domě A je součástí bytové jednotky krbová vložka s teplovodním výměníkem - což v praxi znamená, že topíte krbem a až přestanete topit a dojde k poklesu teploty v ústředním topení tak se topení automaticky přepne na klasické topení.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Parkovací stání je za cenu 60 tis Kč na zcela novém parkovišti s dálkově ovládanou závorou, případně garážové stání s dálkově ovládanými vraty  je za cenu 120 tis Kč.

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Nejbližší zastávka  je "Husovo náměstí" vzádlená cca 80m od rezidenčního projektu, odkud jedou jak místní autobusové do průmyslové zóny Kvasin, Rychnova nad Kněžnou tak dálkové autobusové spoje do Prahy, Ostravy apod. Jen několik desítek metrů od rezidenčího projektu je základní škola, hřiště a U-rampa. V docházkové vzdálenosti je například mateřská škola, lékaři, dětští lékaři, zubaři. Nákupy zajistíte přímo vedle našeho rezidenčního projektu, kde v příštím roce vyroste nové moderní obchodní středisko Penny Market.

Jak je možné rezervovat byt v projektu Rezidence Radniční?

Na Vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je na 3 dny zdarma. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel. 734/222 250 nebo 608/830 426.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců.  U předváděcích bytových jednotek však berou kupující na vědomí, že se jedná o použitou věc.   

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řešíme je  bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu se dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce a zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech.

Kdo bude zajišťovat např.drobné opravy a pojištění nemovitosti?

Po výstavbě bude spravovat každý bytový dům (např.drobné opravy společných prostor nebo pojištění bytových domů) společenství vlastníků, které bude založeno pro každý bytový dům ještě  před kolaudací  a v případě, že byste si zakoupili některý z nových bytů, tak byste se stali jedním se členů tohoto společenství.     

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu Vám rádi sdělíme telefonicky na číslech 734 222 250 nebo 608 830 426 nebo E-mail: haklova@rezidenceradnicni.cz